Contact info

Voor vragen over bestellingen

Benny De Wever: benny@signpost.be

Voor vragen met betrekking tot implementatie Chrome beheerlicentie

Mike Uyttebroek: mike@signpost.be

Helpdesk & klantendienst

Elke werkdag van 9u-12u30 en van 13u tot 17u
09 277 08 76
info@signpost.be
Wolfsakker 5A
9160 Lokeren
BTW: BE 0886.007.502

Regioverantwoordelijken

Regio West-Vlaanderen en wallonië

Pieter Destaebel
Pieter.Destaebel@signpost.be
GSM: 0472 06 81 16

Stef Hendrickx
Stef@signpost.be
GSM: 0472 82 02 51

Regio Oost-Vlaanderen en Halle-Vilvoorde

Pieter Braem
Pieter.Braem@signpost.be
GSM: 0471 72 15 59

Regio Antwerpen

Soetkin Vincké
Soetkin@signpost.be
GSM: 0472 82 02 18

Regio Limburg, Brussel en arrondissement Leuven

Jens Cuypers
Jens.Cuypers@signpost.be
GSM: 0474 72 58 95